Hızlı Kurye

Hava kargo servisi ile aynı gün içerisinde bir ilden aldığımız kargonuzu hava kargoya vererek diğer ilden motorlu kurye çalışanımız ile almaktayız ve gideceği yere ulaştırmaktayız. İstanbul , Ankara ve İzmir gibi şehirlerde bu servisimizi gerçekleştirilir.

Motorlu Kurye servisi ile hızlı trafik sorunundan uzak sizin belirlediğiniz zamana göre fiyat verilerek tam zamanında gönderiniz yerine ulaştırılır. Tecrübeli Moto Kuryelerimiz gönderinizi hızlı ve güvneli bir şekilde yerine ulaştıracaktır.Fiyat normal fiyatlandırmadır. Motorlu Kurye çağırmak için bizi iletişim bölümünden arayabilirsiniz. Sizin için en iyi hizmeti sunacagımıza emin olabilirsiniz.Eğer gönderiniz daha acilse hizmetler bölümünden diğer seçeneklere bakabilirsiniz.

İstanbul Moto Kurye , Express Kurye servisi ile gönderinizi 35 ila 125 dakika içerisinde alıp teslimatını yapmaktadır.Express Kurye ile sadece sizin için bir kuryemiz yola çıkmaktadır ve başka Müşterilere uğramadan sadece sizin hizmetinizdedir.Express Kurye ücreti normal kurye fiyatının iki katı fiyatı ile ücretlendirilmektedir.Express Kurye için hemen iletişim bölümünden bizi arayın kuryeniz 30 dakika içerisinde evrağınızı alsın !