Acil Kurye

Acil Kurye 7 / 24 Saat siz değerli müşterilerine  İstanbul’un her yerinde bulunan kuryeler tek telefonunuzla  24 saat servis vermek için  bulunmaktadır. İşleriniz güvenle ve hızlıca yapılması için elimizden gelen her şeyi yaparak teslimatı en hızlı şekilde teslim ediyoruz.

Acil Kurye Servisi normal fiyatın iki katı ile fiyatlandırılmaktadır.Acil Kurye ile gönderiyi hızlıca istediğiniz ulaştıracağız.

Acil kurye gönderi sektöründe İstanbul il sınırları içerisinde hizmet veren, 2003’den bu yana müşteleri ve personelleri ile ticari hayatına devam eden; Moto Kurye ve Uçak Kargo hizmetleri ile faaliyet alanını genişletmiş teknolojik gelişmelerin takibi altında hızlı büyüme katetmiş bir şirkettir.

Gönderilerinizin emin ellerde olduğundan emin olmalısınız. Son zamanlarda artan şikayetler doğrultusunda bazı müşterilerin kurye talebinde bulunduktan sonra teslim alınan gönderiye ulaşamadıkları gözlemlenmiştir.

Acil kurye, motor kurye hizmetlerini, istanbul’un tüm semtleri dahil olmak üzere, bazı komşu şehirlerin semtlerine kadar uzanan geniş hizmet ağı sayesinde çok geniş bir çalışma alanına sahiptir.

İstanbul’da yoğun geçen trafik saatlerinde acele yetişmesi gereken gönderimlerinizin hızlı birşekilde yerine sevkini sağlamaktadır. Kritik görevi üstüne alan kurye’ler müşterimizin gönderimlerini önemsiyor ve zaman kaybını önleyerek işlerin aksamamasını sağlıyorlar.

Memnun kalacaksınız Acil Kurye servisi için bizi aramanız yeterli olacaktır.