Hava Kargo

Hava kargo servisi ile aynı gün içerisinde bir ilden aldığımız kargonuzu hava kargoya vererek diğer ilden motorlu kurye çalışanımız ile almaktayız ve gideceği yere ulaştırmaktayız.

İstanbul , Ankara ve İzmir gibi şehirlerde bu servisimizi gerçekleştirebilmekteyiz.Bizi arayın ve hemen işleminizi gerçekleştirelim.

Hava kargo sizin için en iyi kurye hizmetini vermeye çalışıyoruz.

Uçak Kargo şehirdışına acil kargo gönderilerinizin hızlı teslimi için Uçak Kargo hizmetimizi tercih edebilirsiniz.

Dosya ve paketler için teslimat sürelerinin 5 saat olduğu, hava taşımacılığına müsait illerimizde, Uçak Kargo Hizmetimizle bu süreyi sizin için 3 saate indiriyoruz.

Gönderilerinizin daha hızlı teslim edilebilmesi için gönderinizin hazır olacağı saatten en az 1-2 saat önce haber vermeniz organizasyonun daha sağlıklı olmasını sağlıycaktır.

Uçak Kargo Hizmeti verdiğimiz illerle ilgili detaylı bilgiyi şubelerimizden yada 0532 733 37 07 numaralı Çağrı Merkezimizden alabilirsiniz.

Uçak Kargo yurt içi ve yurt dışı gönderilerinizi güvenle taşımaktadır.Uzman kadrosu ile size en yakın hizmet sağlayıcısıdır.

Size en ekonomik hizmeti verebilmemiz gönderinizin ebatlarını verip kg ağırlığını müşteri temsilcimizle paylaşmanız gerekmektedir.

Bu bilgiler size yardımcı olan görevlimizin size en ekonomik tutarı çıkarmasında rol sağlıycaktır.