Hakkımızda

Motorlu Kuryemiz ile trafik sorunundan kurtulun ve sizin zamanınıza göre fiyat belirleterek tam zamanında teslimatınızı yaptırın.Tecrübeli ve deneyimi fazla Moto Kurye çalışanlarımız gönderinizi güvenle ve hızlıca yerine ulaştıracaktır.Express Kurye , Vip Kurye , Acil Kurye gibi seçenekleriyle sizlere birçok hizmeti sunmaya çalışan İstanbul Moto Kurye , bu amaçla müşterilerini en memnun edecek kurye yeniliklerini sizlerin hizmetine sunuyor.

UYGUN FİYATLAR

Fiyatlarımız Müşterilerimize en uygun şekilde , kurye firmalarının ortalama fiyatlarından daha iyi , bütçeli ve farklı hizmet seçenekleriyle cebinizi yakmıyor.Her bütçeye farklı hizmet şekilleri ! Bizi Arayın …​

HIZ VE GÜVEN

Hızlı Moto Kuryelerimiz trafik sıkıntısından uzak hızlı , güvenli ve İstanbul içinde en iyi hizmeti vermeye çabalamaktadır.Zamanınızı yakmamak içiin tecrübemizi kullanıyoruz. Devamı

Hızlı Teslimat Hemen Arayın

İstanbul  Moto Kurye hızlı  , güvenilir ve en uygun fiyatlarla Kurye servisi vermekteyiz. Kurye firmalarına göre daha fazla olan ve her bölgede bulunan kurye çalışanlarımızla sadece size özel hizmet sunmaktayız .Teslimatlarınızı böylelikle daha hızlı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz . Sizin zamanınızı boşa harcamamak ve en hızlı şekilde teslimatınızı ulaştırmaktayız.Kuryelerimiz çok tecrübelidir ve çok yerle ilgili bilgisi vardır ve  teslimatınızı en iyi şekilde yerine ulaştırmaktadırlar.

Değerli Müşterilerimize  hızlı , en güvenilir ve fiyatları en uygun kurye fiyatlarını vermekteyiz.  Motorlarımız hızlı ve gönderilerinizin güvenliği için özel ekipmanlarla geliştirilmiştir ve böylelikle gönderileriniz en güvenli şekilde yerine ulaştırılmaktadır.Kurye çalışanlarımızın tecrübesiylede gönderiniz en hızlı şekilde yerine ulaştırılımaktadır.

Kurye Hizmetlerimiz

İstanbul Moto Kurye siz değerli müşterilerine Express Kurye , Vip Kurye , Acil Kurye , Arabalı Kurye gibi farklı hizmet seçenekleri sunmaktadır.Bu Şekilde sizlere birçok seçim sunmaktayız. Size uygun olanı seçin ve bizi arayın .

Hizmetlerin Fiyatlandırması

Acil Kurye Servisi normal fiyatın iki katı ile ,  Vip Kurye fiyatı normalin 3 katı ile , Arabalı Kurye ise normal fiyatın 4 katı ile fiyatlandırılmaktadır. Hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgileri hizmetler kısmından bakabilirsiniz

Size Özel Teslim

Express Kurye veya Vip kurye ile sadece size özel hızlı ve uygun fiyatlı bir hizmet vermekteyiz.Bu şekilde başka müşterilere uğramadan sadece sizin teslimatınız için çalışan kurye hizmetinize girer.